jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
16:30
vystoupit »
Koleje Strahov
16:31
vystoupit »
Malovanka
16:33
vystoupit »
Hládkov
16:34
vystoupit »
Vozovna Střešovice
16:36
vystoupit »
Prašný most
16:37
vystoupit »
Vítězné náměstí
16:39
vystoupit »
Dejvická
16:47
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.