jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
16:52
vystoupit »
Koleje Strahov
16:53
vystoupit »
Malovanka
16:55
vystoupit »
Hládkov
16:56
vystoupit »
Vozovna Střešovice
16:58
vystoupit »
Prašný most
16:59
vystoupit »
Vítězné náměstí
17:01
vystoupit »
Dejvická
17:10
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.