jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
13:50
vystoupit »
Koleje Strahov
13:51
vystoupit »
Malovanka
13:53
vystoupit »
Hládkov
13:54
vystoupit »
Vozovna Střešovice
13:56
vystoupit »
Prašný most
13:57
vystoupit »
Vítězné náměstí
13:59
vystoupit »
Dejvická
14:10
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.