trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 05:51 | |
Želivského | 05:52 | |
Bělocerkevská | 05:54 | |
Na Míčánkách | 05:55 | |
Kodaňská | 05:56 | |
Čechovo náměstí | 05:58 | |
Bohemians | 05:59 | |
Ukrajinská | 06:01 | |
Kloboučnická | 06:03 | |
Pod Jezerkou | 06:04 | |
Michelská | 06:06 | |
Hadovitá | 06:07 | |
Jemnická | 06:08 | |
Pod Dálnicí | 06:10 | |
Kačerov | 06:11 | |
Nemocnice Krč | 06:14 | |
Zálesí | 06:15 | |
Sulická | 06:16 | |
Novodvorská | 06:17 | |
Lhotka | 06:18 | |
Sídliště Lhotka | 06:20 | |
Hasova | 06:21 | |
Labe | 06:22 | |
Družná | 06:24 | |
Tylova čtvrť | 06:25 | |
Na Havránce | 06:26 | |
Obchodní náměstí | 06:28 | |
Nádraží Modřany | 06:29 | |
Cukrovar Modřany | 06:30 | |
Komořany | 06:32 | |
Komořany | 06:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost