trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 04:36 | |
Želivského | 04:37 | |
Bělocerkevská | 04:39 | |
Na Míčánkách | 04:40 | |
Kodaňská | 04:41 | |
Čechovo náměstí | 04:43 | |
Bohemians | 04:44 | |
Ukrajinská | 04:46 | |
Kloboučnická | 04:48 | |
Pod Jezerkou | 04:49 | |
Michelská | 04:51 | |
Hadovitá | 04:52 | |
Jemnická | 04:53 | |
Pod Dálnicí | 04:55 | |
Kačerov | 04:56 | |
Nemocnice Krč | 04:59 | |
Zálesí | 05:00 | |
Sulická | 05:01 | |
Novodvorská | 05:02 | |
Lhotka | 05:03 | |
Sídliště Lhotka | 05:05 | |
Hasova | 05:06 | |
Labe | 05:07 | |
Družná | 05:09 | |
Tylova čtvrť | 05:10 | |
Na Havránce | 05:11 | |
Obchodní náměstí | 05:13 | |
Nádraží Modřany | 05:14 | |
Cukrovar Modřany | 05:15 | |
Komořany | 05:17 | |
Komořany | 05:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost