trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 10:41 | |
Želivského | 10:42 | |
Bělocerkevská | 10:45 | |
Na Míčánkách | 10:46 | |
Kodaňská | 10:47 | |
Čechovo náměstí | 10:49 | |
Bohemians | 10:50 | |
Ukrajinská | 10:52 | |
Kloboučnická | 10:55 | |
Pod Jezerkou | 10:56 | |
Michelská | 10:58 | |
Hadovitá | 10:59 | |
Jemnická | 11:00 | |
Pod Dálnicí | 11:02 | |
Kačerov | 11:04 | |
Nemocnice Krč | 11:07 | |
Zálesí | 11:08 | |
Sulická | 11:09 | |
Novodvorská | 11:10 | |
Lhotka | 11:11 | |
Sídliště Lhotka | 11:13 | |
Hasova | 11:14 | |
Labe | 11:15 | |
Družná | 11:17 | |
Tylova čtvrť | 11:18 | |
Na Havránce | 11:19 | |
Obchodní náměstí | 11:21 | |
Nádraží Modřany | 11:22 | |
Cukrovar Modřany | 11:23 | |
Komořany | 11:25 | |
Komořany | 11:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost