trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ústavy Akademie věd | 00:10 | |
V Lískách | 00:11 | |
IKEM | 00:12 | |
Ústav mateřství | 00:13 | |
Klárův ústav | 00:14 | |
Nemocnice Krč | 00:15 | |
U Labutě | 00:16 | |
Kačerov | 00:18 | |
V Zápolí | 00:19 | |
Depo Kačerov | 00:20 | |
Starý Spořilov | 00:21 | |
Roztylské náměstí | 00:22 | |
Lešanská | 00:23 | |
Spořilov | 00:25 | |
Spořilov | 00:26 | |
Měchenická | 00:27 | |
Sídliště Spořilov | 00:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost