trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 19:25 | |
Vltavská | 19:27 | |
Strossmayerovo náměstí | 19:28 | |
Kamenická | 19:30 | |
Letenské náměstí | 19:31 | |
Korunovační | 19:32 | |
Sparta | 19:33 | |
Hradčanská | 19:35 | |
Prašný most | 19:37 | |
Vozovna Střešovice | 19:39 | |
Sibeliova | 19:41 | |
Ořechovka | 19:42 | |
Baterie | 19:43 | |
Vojenská nemocnice | 19:45 | |
Větrník | 19:46 | |
Petřiny | 19:47 | |
Sídliště Petřiny | 20:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost