trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 13:35 | |
Vltavská | 13:37 | |
Strossmayerovo náměstí | 13:38 | |
Kamenická | 13:40 | |
Letenské náměstí | 13:41 | |
Korunovační | 13:42 | |
Sparta | 13:43 | |
Hradčanská | 13:45 | |
Prašný most | 13:47 | |
Vozovna Střešovice | 13:49 | |
Sibeliova | 13:51 | |
Ořechovka | 13:52 | |
Baterie | 13:53 | |
Vojenská nemocnice | 13:55 | |
Větrník | 13:56 | |
Petřiny | 13:57 | |
Sídliště Petřiny | 14:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost