trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 05:24 | |
Santoška | 05:26 | |
Václavka | 05:28 | |
Malvazinky | 05:29 | |
Urbanova | 05:30 | |
Farkáň | 05:31 | |
U Waltrovky | 05:32 | |
U Waltrovky | 05:33 | |
Hutmanka | 05:34 | |
U Trezorky | 05:35 | |
Jinonice | 05:37 | |
Vidoule | 05:38 | |
Butovická | 05:39 | |
Stará Stodůlecká | 05:41 | |
Nové Butovice | 05:43 | |
Nové Butovice | 05:44 | |
Nušlova | 05:45 | |
Bucharova | 05:47 | |
Nárožní | 05:48 | |
Nová kolonie | 05:50 | |
Mládí | 05:51 | |
Kovářova-KD Mlejn | 05:52 | |
Luka | 05:53 | |
Amforová | 05:54 | |
Píškova | 05:56 | |
Bašteckého | 05:57 | |
Malá Ohrada | 06:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost