trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dvorce | 05:30 | |
Dvorce | 05:30 | |
U Školy | 05:32 | |
U Háje | 05:33 | |
Dobeška | 05:34 | |
U Dobešky | 05:35 | |
Zemanka | 05:36 | |
Zelený pruh | 05:37 | |
Na Planině | 05:38 | |
Ryšánka | 05:40 | |
Antala Staška | 05:41 | |
Poliklinika Budějovická | 05:42 | |
Budějovická | 05:44 | |
Zelená liška | 05:45 | |
Pankrác | 05:47 | |
Sídliště Pankrác | 05:49 | |
Kavčí hory | 05:50 | |
Na Hřebenech | 05:51 | |
Děkanka | 05:52 | |
Pražského povstání | 05:53 | |
Klikovka | 05:55 | |
Doliny | 05:56 | |
Podolská vodárna | 06:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost