trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 13:48 | |
Doliny | 13:49 | |
Klikovka | 13:50 | |
Pražského povstání | 13:53 | |
Děkanka | 13:54 | |
Na Hřebenech | 13:55 | |
Kavčí hory | 13:56 | |
Milevská | 13:57 | |
Sídliště Pankrác | 13:58 | |
Pankrác | 14:00 | |
Pankrác | 14:01 | |
Zelená liška | 14:02 | |
Budějovická | 14:04 | |
Poliklinika Budějovická | 14:05 | |
Antala Staška | 14:06 | |
Ryšánka | 14:08 | |
Na Planině | 14:10 | |
Zemanka | 14:11 | |
U Dobešky | 14:12 | |
Dobeška | 14:13 | |
U Háje | 14:15 | |
U Školy | 14:16 | |
Dvorce | 14:31 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost