trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Podolská vodárna | 05:53 | |
Doliny | 05:54 | |
Klikovka | 05:55 | |
Pražského povstání | 05:57 | |
Děkanka | 05:58 | |
Na Hřebenech | 05:59 | |
Kavčí hory | 06:00 | |
Milevská | 06:01 | |
Sídliště Pankrác | 06:02 | |
Pankrác | 06:04 | |
Pankrác | 06:05 | |
Zelená liška | 06:06 | |
Budějovická | 06:08 | |
Poliklinika Budějovická | 06:09 | |
Antala Staška | 06:10 | |
Ryšánka | 06:11 | |
Na Planině | 06:13 | |
Zemanka | 06:14 | |
U Dobešky | 06:15 | |
Dobeška | 06:16 | |
U Háje | 06:18 | |
U Školy | 06:19 | |
Dvorce | 06:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost