jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
1
Sídliště Petřiny - Prašný most
trasa
zastávka
čas
Sídliště Petřiny
09:51
vystoupit »
Petřiny
09:52
vystoupit »
Větrník
09:53
vystoupit »
Vojenská nemocnice
09:54
vystoupit »
Baterie
09:56
vystoupit »
Ořechovka
09:57
vystoupit »
Sibeliova
09:58
vystoupit »
Vozovna Střešovice
09:59
vystoupit »
Prašný most
10:01
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.