jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
133
Ohrada - Florenc
trasa
zastávka
čas
Ohrada
08:41
vystoupit »
Černínova
08:42
vystoupit »
Tachovské náměstí
08:44
vystoupit »
U Památníku
08:46
vystoupit »
Pernerova
08:47
vystoupit »
Florenc
09:00
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.