trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 13:33 | |
Lihovar | 13:35 | |
Malá Chuchle | 13:38 | |
Dostihová | 13:40 | |
Lahovičky | 13:42 | |
Lahovice | 13:44 | |
Zbraslavské náměstí | 13:47 | |
U Včely | 13:49 | |
Žabovřesky | 13:51 | |
Na Drahách | 13:52 | |
Pod Zatáčkou | 13:53 | |
Baně | 14:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost