trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 12:30 | |
Lihovar | 12:32 | |
Malá Chuchle | 12:35 | |
Dostihová | 12:37 | |
Lahovičky | 12:39 | |
Lahovice | 12:41 | |
Zbraslavské náměstí | 12:44 | |
U Včely | 12:46 | |
Žabovřesky | 12:48 | |
Na Drahách | 12:49 | |
Pod Zatáčkou | 12:50 | |
Baně | 12:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost