trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Baně | 14:55 | |
Pod Zatáčkou | 14:56 | |
Na Drahách | 14:57 | |
Žabovřesky | 14:58 | |
U Včely | 15:00 | |
Elišky Přemyslovny | 15:01 | |
Zbraslavské náměstí | 15:02 | |
Lahovice | 15:04 | |
Lahovičky | 15:06 | |
Dostihová | 15:07 | |
Malá Chuchle | 15:09 | |
Lihovar | 15:13 | |
Smíchovské nádraží | 15:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost