trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 18:45 | |
Želivského | 18:46 | |
Bělocerkevská | 18:48 | |
Na Míčánkách | 18:49 | |
Kodaňská | 18:50 | |
Čechovo náměstí | 18:52 | |
Bohemians | 18:53 | |
Ukrajinská | 18:55 | |
Kloboučnická | 18:57 | |
Pod Jezerkou | 18:58 | |
Michelská | 19:00 | |
Hadovitá | 19:01 | |
Jemnická | 19:02 | |
Vyskočilova | 19:03 | |
Brumlovka | 19:04 | |
Budějovická | 19:06 | |
Poliklinika Budějovická | 19:07 | |
Antala Staška | 19:08 | |
Ryšánka | 19:09 | |
Na Planině | 19:11 | |
Zelený pruh | 19:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost