trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 22:27 | |
Želivského | 22:28 | |
Bělocerkevská | 22:30 | |
Na Míčánkách | 22:31 | |
Kodaňská | 22:32 | |
Čechovo náměstí | 22:34 | |
Bohemians | 22:35 | |
Ukrajinská | 22:36 | |
Kloboučnická | 22:38 | |
Pod Jezerkou | 22:39 | |
Michelská | 22:40 | |
Hadovitá | 22:41 | |
Jemnická | 22:42 | |
Vyskočilova | 22:43 | |
Brumlovka | 22:44 | |
Budějovická | 22:46 | |
Poliklinika Budějovická | 22:47 | |
Antala Staška | 22:48 | |
Ryšánka | 22:49 | |
Na Planině | 22:51 | |
Zelený pruh | 23:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost