trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 19:53 | |
Želivského | 19:54 | |
Bělocerkevská | 19:56 | |
Na Míčánkách | 19:57 | |
Kodaňská | 19:58 | |
Čechovo náměstí | 20:00 | |
Bohemians | 20:01 | |
Ukrajinská | 20:03 | |
Kloboučnická | 20:05 | |
Pod Jezerkou | 20:06 | |
Michelská | 20:08 | |
Hadovitá | 20:09 | |
Jemnická | 20:10 | |
Vyskočilova | 20:11 | |
Brumlovka | 20:12 | |
Budějovická | 20:14 | |
Poliklinika Budějovická | 20:15 | |
Antala Staška | 20:16 | |
Ryšánka | 20:17 | |
Na Planině | 20:19 | |
Zelený pruh | 20:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost