trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 19:14 | |
Na Planině | 19:14 | |
Ryšánka | 19:16 | |
Krčská | 19:17 | |
Budějovická | 19:19 | |
Brumlovka | 19:21 | |
Jemnická | 19:23 | |
Hadovitá | 19:24 | |
Ohradní | 19:25 | |
Michelská | 19:26 | |
Pod Jezerkou | 19:27 | |
Kloboučnická | 19:28 | |
Ukrajinská | 19:30 | |
Bohemians | 19:31 | |
Koh-i-noor | 19:33 | |
Kavkazská | 19:35 | |
Na Míčánkách | 19:37 | |
Bělocerkevská | 19:38 | |
Želivského | 19:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost