trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 11:09 | |
Na Planině | 11:10 | |
Ryšánka | 11:12 | |
Krčská | 11:13 | |
Budějovická | 11:15 | |
Brumlovka | 11:17 | |
Jemnická | 11:19 | |
Hadovitá | 11:20 | |
Ohradní | 11:21 | |
Michelská | 11:22 | |
Pod Jezerkou | 11:23 | |
Kloboučnická | 11:24 | |
Ukrajinská | 11:26 | |
Bohemians | 11:27 | |
Koh-i-noor | 11:29 | |
Kavkazská | 11:31 | |
Na Míčánkách | 11:33 | |
Bělocerkevská | 11:34 | |
Želivského | 11:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost