trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Želivského | 07:45 | |
Želivského | 07:46 | |
Bělocerkevská | 07:49 | |
Na Míčánkách | 07:50 | |
Kodaňská | 07:51 | |
Čechovo náměstí | 07:53 | |
Bohemians | 07:54 | |
Ukrajinská | 07:56 | |
Kloboučnická | 07:59 | |
Pod Jezerkou | 08:00 | |
Michelská | 08:02 | |
Hadovitá | 08:03 | |
Jemnická | 08:04 | |
Vyskočilova | 08:05 | |
Brumlovka | 08:06 | |
Budějovická | 08:08 | |
Poliklinika Budějovická | 08:10 | |
Antala Staška | 08:11 | |
Ryšánka | 08:13 | |
Na Planině | 08:15 | |
Zelený pruh | 08:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost