trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zelený pruh | 23:30 | |
Na Planině | 23:30 | |
Ryšánka | 23:32 | |
Krčská | 23:33 | |
Budějovická | 23:35 | |
Brumlovka | 23:37 | |
Jemnická | 23:38 | |
Hadovitá | 23:39 | |
Ohradní | 23:40 | |
Michelská | 23:41 | |
Pod Jezerkou | 23:42 | |
Kloboučnická | 23:43 | |
Ukrajinská | 23:45 | |
Bohemians | 23:46 | |
Koh-i-noor | 23:47 | |
Kavkazská | 23:49 | |
Na Míčánkách | 23:50 | |
Bělocerkevská | 23:51 | |
Želivského | 24:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost