jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
123
Šmukýřka - Na Knížecí
trasa
zastávka
čas
Šmukýřka
17:23
vystoupit »
Průchova
17:24
vystoupit »
Naskové
17:25
vystoupit »
U Lesíka
17:26
vystoupit »
Cibulka
17:27
vystoupit »
Na Sklonku
17:28
vystoupit »
Schodová
17:29
vystoupit »
Kavalírka
17:31
vystoupit »
Klamovka
17:33
vystoupit »
Anděl
17:37
vystoupit »
Na Knížecí
17:43
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.