trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 18:02 | |
Anděl | 18:04 | |
Klamovka | 18:07 | |
Kavalírka | 18:09 | |
Kavalírka | 18:10 | |
Schodová | 18:12 | |
Na Sklonku | 18:13 | |
Cibulka | 18:14 | |
U Lesíka | 18:15 | |
Naskové | 18:16 | |
Průchova | 18:17 | |
Karenova | 18:18 | |
Šmukýřka | 18:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost