jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
123
Šmukýřka - Na Knížecí
trasa
zastávka
čas
Šmukýřka
18:30
vystoupit »
Průchova
18:31
vystoupit »
Naskové
18:32
vystoupit »
U Lesíka
18:33
vystoupit »
Cibulka
18:34
vystoupit »
Na Sklonku
18:35
vystoupit »
Schodová
18:36
vystoupit »
Kavalírka
18:38
vystoupit »
Klamovka
18:40
vystoupit »
Anděl
18:44
vystoupit »
Na Knížecí
18:55
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.