jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
123
Šmukýřka - Na Knížecí
trasa
zastávka
čas
Šmukýřka
17:00
vystoupit »
Průchova
17:01
vystoupit »
Naskové
17:02
vystoupit »
U Lesíka
17:03
vystoupit »
Cibulka
17:04
vystoupit »
Na Sklonku
17:05
vystoupit »
Schodová
17:06
vystoupit »
Kavalírka
17:08
vystoupit »
Klamovka
17:10
vystoupit »
Anděl
17:14
vystoupit »
Na Knížecí
17:19
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.