jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
123
Šmukýřka - Na Knížecí
trasa
zastávka
čas
Šmukýřka
14:16
vystoupit »
Průchova
14:17
vystoupit »
Naskové
14:18
vystoupit »
U Lesíka
14:19
vystoupit »
Cibulka
14:20
vystoupit »
Na Sklonku
14:21
vystoupit »
Schodová
14:22
vystoupit »
Kavalírka
14:24
vystoupit »
Klamovka
14:26
vystoupit »
Anděl
14:30
vystoupit »
Na Knížecí
15:04
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.