trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 13:06 | |
Anděl | 13:08 | |
Klamovka | 13:11 | |
Kavalírka | 13:13 | |
Kavalírka | 13:14 | |
Schodová | 13:16 | |
Na Sklonku | 13:17 | |
Cibulka | 13:18 | |
U Lesíka | 13:19 | |
Naskové | 13:20 | |
Průchova | 13:21 | |
Karenova | 13:22 | |
Šmukýřka | 13:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost