jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
123
Šmukýřka - Na Knížecí
trasa
zastávka
čas
Šmukýřka
10:50
vystoupit »
Průchova
10:51
vystoupit »
Naskové
10:52
vystoupit »
U Lesíka
10:53
vystoupit »
Cibulka
10:54
vystoupit »
Na Sklonku
10:55
vystoupit »
Schodová
10:56
vystoupit »
Kavalírka
10:58
vystoupit »
Klamovka
11:00
vystoupit »
Anděl
11:04
vystoupit »
Na Knížecí
11:24
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.