trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 08:42 | |
Anděl | 08:44 | |
Klamovka | 08:47 | |
Kavalírka | 08:49 | |
Kavalírka | 08:50 | |
Schodová | 08:52 | |
Na Sklonku | 08:53 | |
Cibulka | 08:54 | |
U Lesíka | 08:55 | |
Naskové | 08:56 | |
Průchova | 08:57 | |
Karenova | 08:58 | |
Šmukýřka | 09:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost