trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 07:25 | |
Anděl | 07:27 | |
Klamovka | 07:30 | |
Kavalírka | 07:32 | |
Kavalírka | 07:33 | |
Schodová | 07:35 | |
Na Sklonku | 07:36 | |
Cibulka | 07:37 | |
U Lesíka | 07:38 | |
Naskové | 07:39 | |
Průchova | 07:40 | |
Karenova | 07:41 | |
Šmukýřka | 07:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost