trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 06:40 | |
Anděl | 06:42 | |
Klamovka | 06:45 | |
Kavalírka | 06:47 | |
Kavalírka | 06:48 | |
Schodová | 06:49 | |
Na Sklonku | 06:50 | |
Cibulka | 06:51 | |
U Lesíka | 06:52 | |
Naskové | 06:53 | |
Průchova | 06:54 | |
Karenova | 06:55 | |
Šmukýřka | 07:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost