trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 16:45 | |
Anděl | 16:47 | |
Klamovka | 16:50 | |
Kavalírka | 16:52 | |
Kavalírka | 16:53 | |
Schodová | 16:55 | |
Na Sklonku | 16:56 | |
Cibulka | 16:57 | |
U Lesíka | 16:58 | |
Naskové | 16:59 | |
Průchova | 17:00 | |
Karenova | 17:01 | |
Šmukýřka | 17:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost