trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 14:51 | |
Anděl | 14:53 | |
Klamovka | 14:56 | |
Kavalírka | 14:58 | |
Kavalírka | 14:59 | |
Schodová | 15:01 | |
Na Sklonku | 15:02 | |
Cibulka | 15:03 | |
U Lesíka | 15:04 | |
Naskové | 15:05 | |
Průchova | 15:06 | |
Karenova | 15:07 | |
Šmukýřka | 15:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost