trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 14:02 | |
Anděl | 14:04 | |
Klamovka | 14:07 | |
Kavalírka | 14:09 | |
Kavalírka | 14:10 | |
Schodová | 14:12 | |
Na Sklonku | 14:13 | |
Cibulka | 14:14 | |
U Lesíka | 14:15 | |
Naskové | 14:16 | |
Průchova | 14:17 | |
Karenova | 14:18 | |
Šmukýřka | 14:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost