trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 23:14 | |
Opatov | 23:16 | |
Chodov | 23:18 | |
Roztyly | 23:20 | |
Kačerov | 23:22 | |
Budějovická | 23:23 | |
Pankrác | 23:25 | |
Pražského povstání | 23:26 | |
Vyšehrad | 23:28 | |
I. P. Pavlova | 23:30 | |
Muzeum - C | 23:32 | |
Hlavní nádraží | 23:33 | |
Florenc - C | 23:35 | |
Vltavská | 23:37 | |
Nádraží Holešovice | 23:39 | |
Kobylisy | 23:41 | |
Ládví | 23:44 | |
Střížkov | 23:46 | |
Prosek | 23:47 | |
Letňany | 23:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost