trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 19:05 | |
Opatov | 19:06 | |
Chodov | 19:08 | |
Roztyly | 19:10 | |
Kačerov | 19:12 | |
Budějovická | 19:14 | |
Pankrác | 19:16 | |
Pražského povstání | 19:17 | |
Vyšehrad | 19:19 | |
I. P. Pavlova | 19:21 | |
Muzeum - C | 19:23 | |
Hlavní nádraží | 19:24 | |
Florenc - C | 19:26 | |
Vltavská | 19:28 | |
Nádraží Holešovice | 19:29 | |
Kobylisy | 19:32 | |
Ládví | 19:34 | |
Střížkov | 19:36 | |
Prosek | 19:38 | |
Letňany | 19:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost