trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Poliklinika Budějovická | 15:13 | |
Budějovická | 15:15 | |
Krčská | 15:16 | |
Na Strži | 15:18 | |
Na Staré cestě | 15:20 | |
Nádraží Krč | 15:21 | |
Višňová | 15:23 | |
Zálesí | 15:24 | |
Sulická | 15:26 | |
Novodvorská | 15:27 | |
Lhotka | 15:28 | |
V Zátiší | 15:30 | |
Filosofská | 15:31 | |
Klánova | 15:32 | |
Korandova | 15:33 | |
Na Lysinách | 15:35 | |
V Mokřinách | 15:36 | |
Černý kůň | 15:37 | |
Nádraží Braník | 15:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost