trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 14:29 | |
Křížová | 14:32 | |
Správa sociálního zabezpečení | 14:33 | |
Pod Konvářkou | 14:34 | |
Pod Děvínem | 14:35 | |
Zlíchov | 14:36 | |
Hlubočepy | 14:37 | |
Na Srpečku | 14:38 | |
Michnovka | 14:39 | |
V Uličce | 14:40 | |
Nádraží Hlubočepy | 14:41 | |
Slivenecká | 14:43 | |
Dreyerova | 14:44 | |
Chaplinovo náměstí | 14:46 | |
Poliklinika Barrandov | 14:47 | |
Štěpařská | 14:48 | |
Nový Slivenec | 14:50 | |
V Remízku | 14:50 | |
Smaragdová | 14:51 | |
Návětrná | 14:53 | |
K Holyni | 14:54 | |
Slivenec | 14:55 | |
U Křížku | 14:57 | |
Frančíkova | 14:58 | |
Za Chalupami | 15:00 | |
Lochkov | 15:01 | |
K Cikánce | 15:03 | |
Cementárna Radotín | 15:04 | |
V Sudech | 15:05 | |
Safírová | 15:06 | |
Prvomájová | 15:07 | |
Nádraží Radotín | 15:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost