trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pod Lochkovem | 17:06 | |
Lochkov | 17:07 | |
Za Chalupami | 17:08 | |
Frančíkova | 17:09 | |
U Křížku | 17:10 | |
Slivenec | 17:12 | |
K Holyni | 17:13 | |
Opálová | 17:14 | |
Nový Slivenec | 17:16 | |
Štěpařská | 17:18 | |
Poliklinika Barrandov | 17:20 | |
Chaplinovo náměstí | 17:21 | |
Dreyerova | 17:23 | |
Slivenecká | 17:24 | |
Nádraží Hlubočepy | 17:26 | |
Michnovka | 17:27 | |
Na Srpečku | 17:28 | |
Hlubočepy | 17:29 | |
Zlíchov | 17:30 | |
Pod Děvínem | 17:32 | |
Správa sociálního zabezpečení | 17:33 | |
Křížová | 17:35 | |
Na Knížecí | 17:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost