trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 05:43 | |
Křížová | 05:46 | |
Správa sociálního zabezpečení | 05:47 | |
Pod Konvářkou | 05:48 | |
Pod Děvínem | 05:49 | |
Zlíchov | 05:50 | |
Hlubočepy | 05:51 | |
Na Srpečku | 05:52 | |
Michnovka | 05:52 | |
V Uličce | 05:53 | |
Nádraží Hlubočepy | 05:54 | |
Slivenecká | 05:56 | |
Dreyerova | 05:57 | |
Chaplinovo náměstí | 05:59 | |
Poliklinika Barrandov | 06:00 | |
Štěpařská | 06:01 | |
Nový Slivenec | 06:03 | |
V Remízku | 06:03 | |
Smaragdová | 06:04 | |
Návětrná | 06:06 | |
K Holyni | 06:07 | |
Slivenec | 06:08 | |
U Křížku | 06:10 | |
Frančíkova | 06:11 | |
Za Chalupami | 06:12 | |
Lochkov | 06:13 | |
Pod Lochkovem | 06:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost