trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 05:14 | |
Křížová | 05:17 | |
Správa sociálního zabezpečení | 05:18 | |
Pod Konvářkou | 05:19 | |
Konvářka | 05:20 | |
Dívčí hrady | 05:21 | |
Kesnerka | 05:22 | |
Pod Kesnerkou | 05:23 | |
Franty Kocourka | 05:25 | |
Ke Koulce | 05:26 | |
Křížová | 05:27 | |
Na Knížecí | 05:30 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost