trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 22:24 | |
Křížová | 22:26 | |
Správa sociálního zabezpečení | 22:27 | |
Pod Konvářkou | 22:28 | |
Konvářka | 22:29 | |
Dívčí hrady | 22:30 | |
Kesnerka | 22:31 | |
Pod Kesnerkou | 22:32 | |
Franty Kocourka | 22:34 | |
Ke Koulce | 22:35 | |
Křížová | 22:36 | |
Na Knížecí | 22:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost