trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 19:00 | |
Křížová | 19:03 | |
Správa sociálního zabezpečení | 19:04 | |
Pod Konvářkou | 19:05 | |
Pod Děvínem | 19:06 | |
Zlíchov | 19:07 | |
Hlubočepy | 19:08 | |
Na Srpečku | 19:09 | |
Michnovka | 19:09 | |
V Uličce | 19:10 | |
Nádraží Hlubočepy | 19:11 | |
Slivenecká | 19:13 | |
Dreyerova | 19:14 | |
Chaplinovo náměstí | 19:16 | |
Poliklinika Barrandov | 19:17 | |
Štěpařská | 19:18 | |
Nový Slivenec | 19:20 | |
V Remízku | 19:20 | |
Smaragdová | 19:21 | |
Návětrná | 19:23 | |
K Holyni | 19:24 | |
Slivenec | 19:25 | |
U Křížku | 19:27 | |
Frančíkova | 19:28 | |
Za Chalupami | 19:29 | |
Lochkov | 19:30 | |
K Cikánce | 19:32 | |
Cementárna Radotín | 19:33 | |
V Sudech | 19:34 | |
Safírová | 19:35 | |
Prvomájová | 19:36 | |
Nádraží Radotín | 19:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost