trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 04:34 | |
Opatov | 04:36 | |
Chodov | 04:38 | |
Roztyly | 04:40 | |
Kačerov | 04:42 | |
Budějovická | 04:43 | |
Pankrác | 04:45 | |
Pražského povstání | 04:46 | |
Vyšehrad | 04:48 | |
I. P. Pavlova | 04:50 | |
Muzeum - C | 04:52 | |
Hlavní nádraží | 04:53 | |
Florenc - C | 04:55 | |
Vltavská | 04:57 | |
Nádraží Holešovice | 04:59 | |
Kobylisy | 05:01 | |
Ládví | 05:04 | |
Střížkov | 05:06 | |
Prosek | 05:07 | |
Letňany | 05:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost