trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Radotín | 13:22 | |
Prvomájová | 13:24 | |
Safírová | 13:25 | |
V Sudech | 13:26 | |
Cementárna Radotín | 13:27 | |
K Cikánce | 13:27 | |
Lochkov | 13:30 | |
Za Chalupami | 13:31 | |
Frančíkova | 13:32 | |
U Křížku | 13:33 | |
Slivenec | 13:35 | |
K Holyni | 13:36 | |
Opálová | 13:37 | |
Nový Slivenec | 13:39 | |
Štěpařská | 13:41 | |
Poliklinika Barrandov | 13:43 | |
Chaplinovo náměstí | 13:44 | |
Dreyerova | 13:46 | |
Slivenecká | 13:47 | |
Nádraží Hlubočepy | 13:49 | |
Michnovka | 13:50 | |
Na Srpečku | 13:51 | |
Hlubočepy | 13:52 | |
Zlíchov | 13:53 | |
Pod Děvínem | 13:55 | |
Správa sociálního zabezpečení | 13:56 | |
Křížová | 13:58 | |
Na Knížecí | 14:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost