trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 20:45 | |
Prosek | 20:47 | |
Střížkov | 20:49 | |
Ládví | 20:51 | |
Kobylisy | 20:53 | |
Nádraží Holešovice | 20:56 | |
Vltavská | 20:58 | |
Florenc - C | 21:00 | |
Hlavní nádraží | 21:02 | |
Muzeum - C | 21:03 | |
I. P. Pavlova | 21:05 | |
Vyšehrad | 21:07 | |
Pražského povstání | 21:08 | |
Pankrác | 21:10 | |
Budějovická | 21:11 | |
Kačerov | 21:13 | |
Roztyly | 21:15 | |
Chodov | 21:17 | |
Opatov | 21:19 | |
Háje | 21:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost